Wypłaty z bankomatów

Jak zrealizować wypłatę PLN z giełdy z odbiorem gotówki w bankomacie?

W celu realizacji wypłaty PLN z giełdy w bankomacie sieci E-net przejdź do zakładki „Wypłać PLN” i wybierz opcję „Szybka wypłata z bankomatu w ciągu kilku minut”.
Następnie wprowadź kwotę wypłaty. Kwota wypłaty (minus opłata, jeśli opłata jest odliczana od kwoty) musi być wielokrotnością 50 PLN. Maksymalna wartość pojedynczej wypłaty wynosi 2000 złotych.
Obowiązuje dobowy limit wypłat na numer telefonu użytkownika wynoszący 10 500 zł oraz 31-dniowy limit, który wynosi 21 000 zł. Czas liczy się od momentu wykonania pierwszej transakcji.
Wysokość prowizji dla wypłat od 50 do 1000 zł wynosi 10zł. Zlecenie wypłaty o wartości 1050 – 2000 zł wiąże się z opłatą wysokości 20 zł.
Usługa jest dostępna wyłącznie dla zweryfikowanych użytkowników serwisu BitMarket. Kod SMS do wypłaty w bankomacie wysyłany jest na polskie numery telefonów i ważny jest przez 48 godzin.
Abonent musi mieć włączoną usługę przyjmowania smsów Premium. SMSy do wypłat z bankomatu są bezpłatne.

W czasie do pół godziny od zlecenia wypłaty otrzymasz wiadomość SMS oraz e-mail z kodami PIN koniecznymi do realizacji wypłaty z bankomatu.

PROCES REALIZACJI WYPŁATY W BANKOMACIE

1. Na wyświetlaczu wybierz usługę: „Wypłata bez karty”.
2. Następnie wybierz opcję: „SkyCash” oraz „Wypłata gotówki”.
3. Wprowadź dane, które otrzymałeś SMS: 6-cyfrowy kod aktywacyjny oraz kwotę wypłaty
4. Zatwierdź kodem PIN otrzymanym w wiadomości email.
5. Odbierz gotówkę oraz wydruk z potwierdzeniem transakcji.

W przypadku braku realizacji odbioru gotówki z bankomatu prosimy o przesłanie zgłoszenia na [email protected]

Środki z niezrealizowanej wypłaty będą zwrócone do salda konta BitMarket w terminie 5 dni roboczych liczonych od czasu przedawnienia kodów.

Podziel się wpisem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.