TecraCoin docenione w USA i Azji

Tak jak wczoraj obiecywaliśmy, dziś szerzej opiszemy zagraniczne sukcesy firmy TecraCoin, która zyskuje coraz to większe zainteresowanie poza granicami Polski.

„Azjatyccy inwestorzy uznali nasz projekt za najbardziej obiecujący i profesjonalnie przygotowany startup spośród wszystkich projektów prezentowanych na scenie w Hotelu Hilton w Taipei. Otrzymaliśmy wielki puchar oraz główną nagrodę w wysokości 10 000 USD”

– wspomina Łukasz Gromek z projektu.

Łukasz Gromek i Przemysław Karda

Polacy gościli też na Blockchain Economic Forum w Stanach Zjednoczonych. Ponadto spotkali się z kilkoma inwestorami z zachodniego wybrzeża.

„Wyjazd umożliwiał nam codzienne spotkania z wieloma bardzo poważnymi inwestorami, głównie funduszami VC, nie tylko z USA, ale z całego świata i jak się okazało, rozmowy były bardzo owocne”

-dodaje Gromek.

Co nowego u TecraCoin?

Ponadto zespół programistów ciężko pracuje nad dalszym rozwojem produktu:

„Obecnie nasz zespól deweloperski kończy prace nad naszą własną bramką płatności, w ubiegłym tygodniu wypuściliśmy nową wersję portfela desktopowego, oraz mamy już klikalną wersję portfeli na urządzenia mobilne, który będzie posiadał szereg unikatowych funkcjonalności, a przede wszystkim będzie umożliwiał posługiwanie się TecraCoinem z poziomu telefonu.

O ile testy przebiegną pomyślnie, w przyszłym tygodniu planujemy zmianę algorytmu hashującego z Lyra2z na MTP.
Jak widać lokomotywa z napisem TCR dopiero się rozpędza, wszyscy pracujemy na 100% naszych możliwości, bo jesteśmy głęboko przekonani o tym, że możemy odnieść ogromny sukces”

-puentuje przedstawiciel firmy.

Jakiś czas temu Robert Anacki, współzałożyciel projektu, opowiadał nam o szczegółach projektu. TecraCoin ma być platformą do zbierania funduszy na rozwój innowacyjnych przedsięwzięć związanych z m.in. z grafenem.

Podziel się wpisem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.