Roger Ver: przyszłość jest jaśniejsza niż kiedykolwiek wcześniej!

CEO Bitcoin.com i zwolennik forka Bitcoina Roger Ver nadal głosi swoją ewangelię Bitcoin Cash. W wywiadzie dla Bloomberga stwierdził, że „przyszłość jest jaśniejsza niż kiedykolwiek”. 

W czasie rozmowy Ver powiedział, że:„Długoterminowo przyszłość jest jaśniejsza niż kiedykolwiek; jest większa świadomość, jest większa liczba adopcji, na całym świecie dzieje się coraz więcej rzeczy „. 

Byki w zagrodzie

Te zjawiska powodują, że ten konserwatywny zwolennik BTC uważa, że byki za jakiś czas ponownie wbiegną na rynek kryptowalut. Zresztą, by nie pozostawić nikogo z jakimikolwiek wątpliwościami dodał:

 „Oczywiście, że jestem niesamowicie byczy.”

WOLNOŚĆ!!!

Ver został zapytany też o kurs BCH. Jak wiadomo, BTC odbiło się w zeszłym miesiącu od rocznych minimów na poziomie 3500 USD, ale już BCH nadal spada i obecnie jest notowany po 140 USD – najniższej cenie od czasu podziału łańcucha w sierpniu 2017 roku. W tym momencie warto posłuchać jego dosyć trzeźwego spojrzenia na kwestie rynku kryptowalut. Jego zdaniem bowiem problemem jest spekulacja:

„Myślę, że musimy zbudować gospodarkę [opartą] na faktycznym wykorzystaniu kryptowalut jako walut, a nie tylko na spekulacji. (…) . To jest cel Bitcoin Cash (…) – i życzę każdej kryptowalucie powodzenia, jeśli próbuje przynieść więcej wolności gospodarczej światu (…).” 

„Złote czasy”

Ver nie jest w swoim zdaniu o świetlanej przyszłości BTC osamotniony. Analityk Tom Lee od dawna twierdzi, że btc wróci wkrótce do wzrostów. W minionym tygodniu w czasie zorganizowanej w Singapurze konferencji stwierdził, że doczekaliśmy się… „złotych czasów” Bitcoina. Uważa, że teraz jesteśmy na „zdrowym rynku niedźwiedzia”, który zatrzyma spekulacyjny hype i „resetuje oczekiwania inwestorów”. To ma przełożyć się na hossę w przyszłym roku.

Czy tak faktycznie będzie? Vinny Lingham, CEO Civic, firmy zajmującej się zarządzaniem tożsamością uważa, że Bitcoin pozostanie na obecnym poziomie przez kilka miesięcy, może jednak też spaść do 3 000 USD, ale nie poniżej. Zasugerował ostatnio też, że kurs będzie teraz znajdował się na poziomach pomiędzy od 3 000 do 5 000 USD przez co najmniej trzy do sześciu miesięcy.

Lingham warunkuje jednak swoją prognozę jednym: “jeśli nie wydostaniemy się z (…) cyklu rynku niedźwiedzia w ciągu najbliższych trzech do sześciu miesięcy, ten poziom 3000 dolarów może paść”.

Podziel się wpisem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.