Regulamin konkursu „Jesień z Ethereum”

 1. Konkurs “Jesień z Etherum” jest organizowany przez właściciela giełdy BitMarket.pl i trwa od dnia 10.10.2018 do 21.12.2018 roku (lub do wyczerpania nagród).
 2. Konkurs przeznaczony jest dla kont, które są w pełni zweryfikowane.
 3. W konkursie mogą wziąć udział tylko indywidualne konta użytkowników (osoby fizyczne). Konta firmowe są wykluczone z konkursu.
 4. Konta, które mają ustaloną indywidualną prowizję (np. poprzez wygranie innego konkursu, partnerskie rabaty) na dany okres czasu są wykluczone z konkursu.
 5. Konkurs polega na osiągnięciu jak największego obrotu (liczonego w ETH) na rynkach ETH/PLN i ETH/EUR. Obrót liczony jest od daty rozpoczęcia konkursu.
 6. W konkursie brany jest jedynie pod uwagę wolumen obrotu na giełdzie BitMarket.pl na rynkach ETH/PLN i ETH/EUR
 7. Uczestnik konkursu nie może w jego trakcie dokonywać wymiany na giełdzie samemu ze sobą ani też naruszać innych postanowień regulaminu serwisu, w szczególności dotyczących zakazu posiadania więcej niż jednego konta w serwisie. Uczestnicy naruszający ten zapis zostaną usunięci z konkursu.
 8. Nagrodę w postaci Trezor One otrzyma pierwsze 15 osób, które po osiągnięciu wolumenu 100 ETH zgłoszą to poprzez wysyłanie maila na [email protected] w tytule wpisując “Jesień z Ethereum”, a w treści login swojego konta i informacje o osiągnięciu danego wolumenu
 9. Nagrodę w postaci Apple Watch 4 otrzymają pierwsze 3 osoby, które po osiągnięciu wolumenu 500 ETH zgłoszą to poprzez wysyłanie maila na [email protected] w tytule wpisując “Jesień z Ethereum”, a w treści login swojego konta I informacje o osiągnięciu danego wolumenu
 10. Każde zgłoszenie będzie indywidualnie sprawdzone tak aby mieć pewność, że dany obrót został osiągnięty
 11. Wysyłka nagród odbędzie się po indywidualnych ustaleniach z wygranymi jednak nie wcześniej niż tydzień po osiągnięciu danego wolumenu przez użytkownika.
 12. Właściciel serwisu zastrzega sobie również prawo do wprowadzenia dodatkowych ograniczeń i restrykcji w przebiegu konkursu (także w czasie jego trwania) w przypadku stwierdzenia celowych działań mających na celu zakłócenie jego przebiegu.
Podziel się wpisem

One thought on “Regulamin konkursu „Jesień z Ethereum”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.