Powstał kalkulator dla early adopterów, którzy dawno sprzedali swoje btc

Jesteś early adopterem, który dawno sprzedał swoje bitcoiny? Brakuje Ci ostatnio adrenaliny? Twórcy portalu Cryptoground.com, postanowili zadbać, o takich jak Ty! Dzięki nim możesz sprawdź, ile byś zarobił, gdybyś do dzisiaj trzymał swoje kryptowaluty. OSTRZEGAMY, TYLKO DLA ODWAŻNYCH! 

Wiemy jedno, gdybyś trzymał swoje kryptowaluty do teraz (albo do niedawna) jest spora szansa, że nie czytałbyś tego tekstu. Zapewne marnowałbyś teraz wolny czas na egzotycznych wakacjach. A może relaksował się w niedawno wybudowanej willi? Lub gorzej – gnuśniał na własnym jachcie! W każdym razie byłyby mniejsze szansę, że poszerzałbyś z nami wiedzę na temat bitcoina i blockchaina. Tyle z pozytywów, przejdźmy jednak do tej mroczniejszej części…

Jak ja mogłem, tak tanio sprzedać!??

Powyższe zarzucał sobie kiedyś chyba każdy inwestor (a zwłaszcza ten najbardziej doświadczony, wszak uczymy się na błędach!). Ważne jednak, by wyciągać wnioski z własnych błędów. Nie namawiany Was do trzymania btc długoterminowo, proponujemy jednak zabawę, którą sami niedawno odkryliśmy. Oczywiście, jak wspomnieliśmy na wstępnie, nie jest to rozrywka dla early adopterów o słabych nerwach!

Portal Cryptoground.com przygotował specjalny kalkulator, który wyliczy Wam, ile byście zarobili, trzymając swoje kryptowaluty kupione w minionych latach do teraz.

Jeśli więc naprawdę chcecie wiedzieć, ile byście zarobili inwestując w bitcoiny np. w 2010r.  lub w latach późniejszych, możecie to teraz sprawdzić w kalkulatorze pod tym LINKIEM. Można w nim wpisać dowolną kwotę i  datę. Kalkulator obliczy, ile zysku miałbyś dziś.

I jeszcze raz podkreślamy, to nie jest porada inwestycyjna! Miłej zabawy!

P.S. Porad, jak inwestować udzielmy TUTAJ.

Podziel się wpisem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.