Polskie Stowarzyszenie Bitcoin nie zaleca inwestowania w PNT Szczepana Bentyna

O kontrowersjach wokół Pracowni Nowych Technologii, firmy na czele której stoi Szczepan Bentyn, mówi się od pewnego czasu. Pisały już o nich portale branżowe. O kontakt inwestorów przedsięwzięcia prosiło już także Polskie Stowarzyszenie Bitcoin. Teraz organizacja kontynuuje wątek w swoim nowym liście otwartym.

PSB przygotowało kolejne pismo dot. projektu. Czytamy w nim:

“Po naszym liście otwartym dotyczącym projektu realizowanego przez Pracownię Nowych Technologii otrzymaliśmy wiele zgłoszeń od zawiedzionych tym projektem inwestorów. Ze względu na różnie postrzegane praktyki sprzedażowe i zarządcze stosowane przez prowadzących projekt, część inwestorów  czuje się wręcz oszukana. O sytuacji firmy pisały już też portale branżowe. Mimo negatywnej atmosfery, która wytworzyła się wokół spółki, ta nadal w taki sam sposób reklamuje swoje usługi i zachęca do dalszego inwestowania w działalność PNT oraz spółek powiązanych.

Analizując posiadane oraz otrzymane od inwestorów dane dot. działalności PNT, dochodzimy do wniosku, że pod żadnym względem nie możemy rekomendować inwestycji w ten projekt.
   

Jednocześnie nadal zachęcamy do kontaktowania się z nami osób, które współpracowały z PNT, szczególnie te, które czują się poszkodowane przez ich działalność, oraz wszystkich tych, których chcieliby się w tej sprawie rzeczowo wypowiedzieć.”

Pod tekstem podpisał się Filip Pawczyński, prezes stowarzyszenia.

Podziel się wpisem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.