Polski projekt doceniany na świecie. Podsumowanie tygodnia 06.05 – 12.05.2019 r.

Zapewne ostatnie dni spędzacie patrząc na kurs BTC. Bo faktycznie jest, co śledzić. W chwili oddechu polecamy jednak lekturę naszego krótkiego podsumowania minionego tygodnia. 

Polki projekt doceniany na świecie

Projekt TecraCoin, o którym już pisaliśmy, zdobywa coraz to większe uznanie poza granicami Polski. Jego zespół właśnie wrócił z zagranicznego tour, w czasie którego rozmawiał z wieloma międzynarodowymi inwestorami. Więcej o tym napiszemy w tym tygodniu. Warto jednak wspomnieć, że Tecra została nagrodzona 10 000 USD i może liczyć na wsparcie azjatyckich i amerykańskich inwestorów. Na bieżąco rozwija także swój produkt.

„Obecnie nasz zespól deweloperski kończy prace nad naszą własną bramką płatności, w ubiegłym tygodniu wypuściliśmy nową wersję portfela desktopowego, oraz mamy już klikalną wersję portfeli na urządzenia mobilne, który będzie posiadał szereg unikatowych funkcjonalności, a przede wszystkim będzie umożliwiał posługiwanie się TecraCoinem z poziomu telefonu”

– powiedział nam Łukasz Gromek.

eBay zaakceptuje BTC?

Pojawiły się plotki o tym, jakoby eBay miał zaakceptować na swojej platformie płatności w BTC. Ponoć na nowych materiałach reklamowych portalu mają znajdować się sugestię, że jego klienci mogą płacić za pomocą cyfrowych walut. Nie wiadomo dokładnie, czy chodzi o akceptację BTC jako takiego, czy może – jak sugerują inne źródła – współpracę z UTRUST, który jako pośrednik będzie przyjmował kryptowaluty a potem konwertował je na fiaty.

Z usług eBay korzysta dziś 180 mln. osób.

Exodus 1s

HTC szykuje się do wyprodukowania Exodus 1s, smartfony, który będzie portfelem na kryptowaluty, ale też węzłem w sieci blockchainia BTC. Inne szczegóły technologiczne urządzenia nie są jeszcze znane, ale wiadomo, że jego cena zachęca do kupna. 250-300 USD to dość niedużo za takie cacko. Czekamy z wypiekami na twarzy!

Bitcoin po 20 000 USD do 2021 r.

Nie mogło dziś zabraknąć prognozy ceny. Mike Novogratz wierzy, że BTC będzie kosztował aż 20 000 USD do 2021 r. Na razie inwestor czeka jednak, aż kryptowaluta przebije 10 000 USD, co powinno otworzyć bramy raju. Podejrzewamy, że czekacie na tą wartość równie mocno jak szef Digital Galaxy.

Podziel się wpisem

One thought on “Polski projekt doceniany na świecie. Podsumowanie tygodnia 06.05 – 12.05.2019 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.