Michael Novogratz: to już koniec spadków, cena bitcoina wzrośnie [SONDA]

Michael Novogratz uważa, że najgorsze na rynku kryptowalut za nami. Cena bitcoina może wkrótce wzrosnąć?

Novogratz uważa, że bitcoin ma już dno na wykresie za sobą. Ocenia, że sama kryptowaluta padła ofiarą „klasycznej, spekulacyjnej i globalnej manii”. Miało to doprowadzić do ostatniej bańki spekulacyjnej.

Wkrótce hossa?

Miliarder podczas corocznego spotkania All Markets Summit w Nowym Jorku przyznał, że obecne ceny kryptowalut są już bardzo atrakcyjne. W jego ocenie rynek osiągnął poziom wyprzedania.

Cena bitcoina rozpala ostatnio spore emocje.Twórca Ethereum, Vitalik Buterin, uważa, że to już koniec baniek na bitcoinie jako takich. Innego zdania są choćby: Tim Draper, który prognozuje dalsze wzrosty czy CZ z Binance, któy także widzi szansę na dalsze bańki spekulacyjne.

Ostatnio także Ripple zaskoczył sporymi skokami ceny, po informacji dot. wprowadzenia go jako formy płatności na YouTube.

Sonda

Czy zgadzacie się z Novogratzem? Odpowiedzi możecie udzielić w naszej sondzie na  Facebooku TUTAJ lub/i na Twitterze TUTAJ.

Kim jest Novogratz?

Michael Novogratz jest byłym zarządzającym funduszu hedgingowego firmy inwestycyjnej Fortress Investment Group.  Znajdował się na liście miliarderów Forbesa w latach 2007 i 2008. Jest też twórcą spółki zarządzającej aktywami kryptowalutowymi o nazwie Galaxy Digital Capital Management.

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Zarejestruj się na BitMarket teraz i zacznij handlować kryptowalutami!

Podziel się wpisem

2 thoughts on “Michael Novogratz: to już koniec spadków, cena bitcoina wzrośnie [SONDA]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.