Eminem rapuje o BTC

Bitcoin pojawia się na nowym albumie Eminema. Raper Ryan Daniel Montgomery, lepiej znany jako Royce Da 5’9”, w jednym z utworów na nowej płycie białego króla rapu wprowadził temat głównej kryptowaluty.

Eminem zaskoczył swoich fanów. Wczoraj bez zapowiedzi ogłosił, że jego  dziesiąty album „Kamikaze” jest już dostępny. W utworze „Not Alike”, dziewiątym w kolejności na płycie, rapuje razem z Royce’m Da 5’9” m.in. o BTC.

„Now everybody doin’ Bitcoin” („Teraz wszyscy robią [kopią] bitcoiny”) – dowiadujemy się z tekstu piosenki.

Choć można uznać ten fakt za mało ważny dla kursu czy fundamentów, to pokazuje on, że  Bitcoin wszedł do kultury masowej.

Utworu można posłuchać m.in. na YouTube.

Hip-hop lubi BTC

„Not Alike” nie jest debiutem najstarszej kryptowaluty w świecie rapu. Wcześniej raper Akon stworzył własną kryptowalutę.

W styczniu br., Curtis Jackson, znany jako 50 Cent, został uznany za posiadacza milionów dolarów ulokowanych w bitcoinach. Zdobył cyfrowe monet sprzedając parę lat temu  album „Animal Ambition” właśnie za cyfrowe monety. Co ciekawe, później zaprzeczył temu, że jest posiadaczem jakiegokolwiek bitcoina, a jego prawnik rzekomo mówił, że Jackson „nigdy nie posiadał i nie jest właścicielem konta bitcoinowego ani żadnych bitcoinów”.

Tej wiosny artysta hip-hopowy Young Dirty Bastard ogłosił plany stworzenia własnej kryptowaluty w wywiadzie dla Yahoo Finance.

Spodobał Ci się ten artykuł? Zarejestruj się na BitMarket teraz i zacznij handlować kryptowalutami!

 

Podziel się wpisem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.