Ekspert: Bitcoin jeszcze spadnie

Spencer Bogart, ekspert od cyfrowej waluty i spółki Blockchain Capital, powiedział, że cena Bitcoin (BTC) PRAWIE znalazła swój najniższy poziom na wykresie. CNBC poinformowało o tym 5 października.

Dno jest bliskie?

Ekspert stwierdził, że Bitcoin jest bliski dna, podobnie jak reszta rynku. Wskazał też na działanie newsów na rynek kryptowalut. „Pod koniec ubiegłego roku, kiedy byliśmy na szczycie tego hossy, złe wieści zdawały się nie mieć wpływu na rynki (…) Teraz widzimy drugą stronę tego (…)”.

Przewidywania Bogarta dot. ceny BTC są podobne do opinii głównych graczy rynkowych. Takich jak choćby założyciel firmy inwestycyjnej Galaxy Capital Management, Mike Novogratz. Novogratz powiedział, że cena cyfrowej waluty zaliczyła już dno, ale jednocześnie uważa (w innym przemówieniu), że poczekamy jeszcze na hossę. Jego zdaniem do paru lat na rynek wejdzie znacznie więcej firm.

O nastrojach wśród inwestorów instytucjonalnych oraz fizycznych pisaliśmy TUTAJ.

Obserwator rynku Tom Lee nadal uważa zaś, że bitcoin zdobędzie nowe ATH do końca 2018 roku. Ostatnio powiedział również, że Ethereum niedługo zaliczy skok ceny do 1900 dolarów za jedną monetę.

Podziel się wpisem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.