Start Atlasu!

 

Drodzy Użytkownicy,

Chcielibyśmy ogłosić utworzenie nowego portalu Atlas (atlas.bitmarket.pl) w którym zebraliśmy wszystkie obecne poradniki BitMarketowe tak abyście mieli jedno, spójne kompendium wiedzy o naszej giełdzie. Będzie to także miejsce służące nam do komunikacji na temat wszelkich aktualizacji platformy czy przerw technicznych.

Z tej okazji możecie korzystać z zerowych prowizji (do końca sierpnia) od handlu na rynkach:

-LTC/EUR

-XRP/EUR

-BCC/EUR

-BTG/EUR

Atlas wraz z biegiem czasu będzie miał coraz więcej treści edukacyjno-informacyjnych, którą mamy nadzieję tworzyć i aktualizować razem z Wami.

Bardzo często dostajemy pytania od Was – naszych klientów odnośnie tego co i jak działa, po czym musimy przekierowywać Was na inne strony, portale lub powielać konkretne odpowiedzi. Teraz wszystko to będzie na bieżąco tworzone i umieszczane na Atlasie. Pragniemy aby nasi klienci wiedzieli czym jest Bitcoin, blockchain i kryptowaluty tak aby mogli świadomi podjąć decyzję czy chcą handlować na danym rynku.

Dodatkowo każdy twórca treści, bloger będzie mógł zgłosić swój gościnny wpis w Atlasie o tematyce bitcoin/blockchain i umieścić w nim swój własny bitmarketowy reflink. Dzięki temu każda osoba, która się zarejestruje na naszej giełdzie poprzez reflink z danego wpisu wygeneruje dla autora aż 50% prowizji przez okres 6 miesięcy od rejestracji.


Czego możecie się spodziewać po Atlasie?

  1. Informacji o tym jak korzystać z platformy BitMarket, a także newsów odnośnie wszelkich aktualizacji
  2. Poradników – których z czasem będzie przybywać.
  3. Nowości branżowych  – już od kilku miesięcy staramy się wspominać o najważniejszych wydarzeń ze świata kryptowalut poprzez social media. Od dzisiaj informacje takie będą wrzucane także na Atlas tak abyście mieli w jednym miejscu giełdę jak i portal informacyjny

 

Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać na kontakt@bitmarket.pl

BitMarket Team

 

Podziel się wpisem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.