Algory – system newsów dla inwestorów i traderów

Algory  jest nowym na rynku operatorem największego systemu newsów dedykowanych inwestorom oraz traderom.

Pierwszym produktem Algory jest Cryptocurrency News Aggregator. System umożliwi swoim użytkownikom śledzenie wszelkich informacji mających wpływ na zmienność cen kryptowalut z całego świata.

Jak to działa?

Jak powiedzieli nam twórcy: “Cryptonews filtruje wszelkie informacje płynące z serwisów tematycznych, blogów, firm skupionych na branży kryptowalut, firm skupionych na branży technologii Blockchain. Analizuje również dane z mediów społecznościowych, które mają niebagatelny wpływ na zmienność na rynku kryptowalut.”

W chwili obecnej do systemu mamy podpięte top 1 000 różnego rodzaju źródeł newsów ze świata kryptowalut. W tradingu liczy się szybkość. Nasz system zapewnia traderom rozwiązanie typu “all cryptonews in one place”, dzięki czemu nie będą już musieli przeglądać dziesiątek innych serwisów czy narzędzi. A już wkrótce na rynku pojawi się nasz kolejny produkt, Cryptoscanner – powiedział Tomasz Przybycień, Co-founder Algory.

Eden dla krypto-inwestorów

Userzy platformy mogą tworzyć “dedykowane powierzchnie robocze”. Klienci Algory mają też szansę segregować newsy wedle swoich potrzeb tj. obserwowanych kryptowalut czy konkretnych kategorii newsów. System daje szansę przeglądania też archiwalnych wpisów. Dzięki temu inwestorzy będą mogli oceniać, którzy autorzy potrafili przewidywać trafnie kurs.

Aktualnie dostęp do platformy newsów jest oferowany za darmo. W przyszłości uruchomiona zostanie wersja premium, w której za opłatą użytkownicy otrzymają dostęp do funkcji vip.

– Algory Cryptonews jest w tej chwili jednym z największych oraz najbardziej rozbudowanych serwisów agregujących newsy na świecie – mówi Tomasz Przybycień – Jednak pragniemy przypomnieć, że to dopiero początek. Przed nami dalszy rozwój naszej platformy, w tym bardzo rozbudowany skaner kryptowalut – Cryptoscanner. Oczekujcie na kolejne informacje!

Cryptocurrency News Agregator dostępny jest pod linkiem.

Podziel się wpisem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.